בקיעת החזה של הנביא מוחמד עליו השלום

Article translated to : العربية English 中文

בקיעת החזה של הנביא מוחמד עליו השלום

הסימנים המקדימים לנבואה היו לתמיד רמז ואות לעמים שנשלח להם הנביא . לכל נביא היו פלאים ומעשים בלתי רגילים , ולכל נביא היה אלוהים מעודד אותו , ומעמיד לו משהו בימי ילדותיו . הנביא משׁה למשל אלוהים הציל אותו ממוות על ידי פרעה אשר היה שוחט כל תינוק זכר , אלוהים הורה לאימא של משה לשים אותו בים , ובסופו של דבר חיה משה בביתו של פרעה , ותחת חסותו מבלי להרוג אותו כהרגלו בתקופה ההיא .

הנביא ישוע , נולד ללא אב , ואלוהים עזר לו לעמוד בפני היריבים אשר ניסו להאשים אמו בזנות , ונתן לו היכולת לדבר אל האנשים אז היה תינוק בעריסה .

לנביא מוחמד עשה אלוהים את הכל כדי לטהר אותו , ולהכינו למשימה הקדושה , ולכן הוא טיהר את ליבו מכל קנאה ומכל טינה, שנאה וטומאה.

זו היא תקרית בקיעת ליבו של הנביא מוחמד עליו השלום שהתרחשה לו והוא בן ארבע שנים , כפי סיפר הנביא לאנשׂ בן מאלק , הוא אמר : " כשהייתי משחק עם האח שלי ליניקה עבד אללה בן אל-חארת', בא המלאך גבריאל בצורת בן אדם , ותפס אותי , השכיבני על הרצפה , בקע את החזה שלי , הוציא ליבי , ועקר ממנו פיסת דם מעובה שחורה וקטנה , אחר כך הוא שם את הלב בקערת זהב ורחץ אותו במי זמזם , והחזיר אותו למקומו בגוף , ותפר את החזה . אנשׂ בן מאלק אומר : " ראיתי את סימני התפירה בחזיהו של הנביא עליו השלום ".

הילדים , החברים של הנביא מיהרו להודיע למיינקת שלו חלימה אל-סעדייה על המאורע ההוא . היא חששה על הילד הקטן והחזירה אותו לסבו במיכּה .

ראוי לצין כי בכל אדם יש חלק קטן של טינה או קנאה , זה נמצא במידות שונות בקרב האנשים , אלוהים טיהר הנביא מוחמד עליו השלום מכל סוג של שנאה או טינה , כדי לעשות אותו הנביא של הרחמים , לעשות אותו הדוגמה לכל המאמינים .

Previous article Next article